Fajter

Fudbal

ЗВЕЗДА СЕ ПРОШЕТАЛА КРОЗ ЧАЧАК: Црвено-бели без много муке до нова три бода, Борац није имао снаге за изненађење! (ВИДЕО)

Autor: Фајтер.рс / од 21.09.2017.

Фудбалери Црвене звезде победили су у Чачку екипу Борца са 2:0 у заосталом мечу шестог кола Суперлиге Србије.

Голове за црвено-беле постигли су Немања Милић у 35. и Ричмонд Боаћи у 75. минуту.

Звезда је прва на табели домаћег шампионата са 25 бодова, има три бода више од другопласиране Војводине, али и меч мање. Чачанска екипа је последња са четири освојена бода.

Екипа Владана Милојевића је на данашњем мечу у Чачку од првог до последњег минута била бољи ривал на терену, нападала је и стварала шансе, док је домаћа екипа била окренута одбрани и ретко је прелазила центар.

Звезда је повела у 35. минуту голом Милића, који је шутирао искоса са леве стране. Коначан резултат поставио је Боаћи у 75. минуту после центаршута Марка Гобељића.

Црвена звезда у наредном колу дочекује Војводину, док Борац иде у госте Чукаричком.