Fajter

Fudbal

Невероватни црвени картон, шест минута надокнаде и гол Партизана у последњим секундама: О мечу у Хумској ће се тек причати! (ВИДЕО)

Autor: Фајтер.рс / од 21.09.2017.

Фудбалери Партизана и Напретка одиграли су нерешено 1:1 у утакмици шестог, заосталог кола Супер лиге Србије.

Напредак је повео у 43. минуту голом Енвера Аливодића, а изједначење и бод Партизану донео је Евертон у 96. минуту.

Црно-бели су, после другог ремија од почерка шампионата, трећи на табели са 20 бодова, док је Напредак на 12. месту са девет бодова мање.

Изабраници Мирослава Ђукића су током целе утакмице нападали, имали су лопту у свом поседу, али нису успели да погоде мрежу гостујуће екипе. Имали су и велику предност на терену, пошто је Никола Боранијашевић у 28. минуту добио два жута, односно црвени картон, али ни то није много помогло Партизану.

Крушевачка екипа је повела у 43. минуту после доброг контранапада, када је Аливодић изашао сам испред Владимира Стојковића и савладао га.

Напредак је ту предност чувао све до самог финиша утакмице, односно делиле су га секунде од тога да из Хумске однесе сва три бода. Партизан је у последњих неколико минута опседао гол Напретка, у шеснаестерац је дошао и голман Стојковић и на крају су црно-бели успели да погоде мрежу и избегну пораз.

Евертон је био стрелац после корнера и велике гужве у казненом простору.

Поред лошег резултата навијаче Партизана је забринула и повреда Зорана Тошића, који је у 50. минуту морао да напусти терен.

Партизан у наредном колу гостује Раду, док Напредак дочекује Мачву.